Zasílání aktualit e-mailem
Autostany.cz   >   Typy autostanů   >   Overzone   >   Technické údaje

Střešní stan OVERZONE - Technické údaje

Rozměry

Kvalita tkaniny: více výhod, méně větru

Nejdůležitější věcí u stanu je samozřejmě látka. U OVERZONE od Autohome si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co existuje. Špičkovou kvalitu zajišťuje nejen hustota materiálu, schopná zaručit izolaci proti horku, chladu a nepřízni počasí, ale také stabilita, kterou stanu dodává.

LÁTKA NEPROFOUKNE VE VĚTRU A NEVYTVÁŘÍ TURBULENCE, JE STABILNÍ A TICHÁ.

Hustota také přispívá k tomu, že stan je tichý i při nárazu větru: nedochází k hlučnému mávání nebo turbulencím.

Speciální tkanina Overzone je vyráběna výhradně společností Autohome s funkcemi, které dokážou splnit nejnáročnější vojenské specifikace. Na rozdíl od konvenčních a nespolehlivých látek – běžných na masovém trhu a diskontních prodejnách – jak je to jen možné.

Přednosti látky OVERZONE

  1. Tkanina je konstrukčně vysoce výkonná a hustá, což zaručuje maximální hustotu stanu, i když je 2 metry nad zemí.
  2. Je prodyšná a nevyžaduje podepření dodatečné objemné fólie. Ty se obecně používají pouze ke skrytí kondenzace uvnitř stanu, aniž by ji redukovaly (něco, co si laik nemusí hned uvědomit).
  3. Ve větru ani ranním vánku nešustí, zaručuje klidnou noc a příjemné probuzení.
  4. S tkaninou Overzone je vše v jedné rovině se stěnami stanu, což zabraňuje dráždivému efektu „plachty“ ve větrných podmínkách.
  5. Okna lze otevírat a zavírat i při pobytu v posteli.
  6. Nemá žádný „efekt balónu/koule“, protože střecha je stabilní, pevně přišitá ke stěnám. Žádné „létání“ a žádné mávání. Pro každého, kdo spí vysoko nad zemí, jsou to životně důležité funkce.
  7. Večer při zapnutém vnitřním osvětlení do stanu nepronikají žádné rušivé paprsky; silná, kompaktní tkanina poskytuje maximální soukromí.
  8. Při východu slunce zůstává látka tmavá, takže v posteli můžete zůstat, jak dlouho budete chtít.

Design navržený v Itálii

Design Made in Italy znamená kvalitu, originalitu a styl.

Výrobní proces každého jednotlivého střešního stanu je založen na mistrovské řemeslné a průmyslové výrobě, charakterizované vysoce kvalitními materiály, estetickým vkusem, péčí o detail, citem pro krásu a odolností, díky čemuž je Autohome předním a vynikajícím účastníkem mezinárodní soutěže.

Důvody celosvětového úspěchu jsou založeny na silné místní umělecké a kulturní tradici. Stejně jako je strom vyživován půdou, ve které je zakořeněn, čerpá Autohome z dovedností a kreativity daného území, jeho umění a kultury.

Univerzální systém

Exkluzivní bezpečnostní systém Autohome umožňuje použití všech stanů na jakémkoli vozidle: malá auta, terénní vozy, kombi, MPV, obytné vozy a pick-upy... Univerzální, rychlé upevnění systém, umožňuje bezpečně umístit stan v jakékoli poloze, bez rizika poškození nebo úprav na karoserii vozidla. K dispozici jsou různé upevňovací sady.

Všechny stany jsou plně nezávislé pro snadnou instalaci na střechu auta.

Ocelové kolejnice ve tvaru C integrované do podstavců všech modelů Autohome zpevňují konstrukci a umožňují upevnit stan ke střešním tyčím pomocí speciálních svorek.

Pouze dva lidé (stojící vedle auta) mohou snadno zvednout stan a umístit jej na střešní tyč bez rizika pro karoserii.

Standardní svorky se posouvají po kolejničkách ve tvaru C a fixují stan v požadované poloze. Tato poloha se liší v závislosti na typu vozu, má být použit jako taška nebo pro nejlepší vzhled.

Základny stanu nesmí být vrtány pro upevnění na střešní tyče.

Pro upevnění stanu se do střešních tyčí nevrtají žádné otvory. Tato operace je zakázána současnými bezpečnostními předpisy. Na střešním nosiči není dovoleno provádět změny.

Standardně jsou dodávány 4 svorky pro jednoduchou a snadnou montáž podle pravidel.

Universzální systém Autohome je montážní systém dle norem, certifikovaný TV - ID: 0000024461. Pozor na napodobeniny.

Příklad střešního nosiče pro osobní automobily bez odvodňovacích kanálků.

Přípojka pro terénní vozidla nebo automobily s odvodňovacími kanálky.

Tyče pro uchycení motorových vozů s namontovanými kolejnicemi.

Speciální objednávka: Střešní tyče nebo Expediční střešní nosiče dostupné v oceli nebo hliníku.