Zasílání aktualit e-mailem
Autostany.cz   >   Typy autostanů   >   Overcamp   >   Doplňky

Střešní stan OVERCAMP - Doplňky

Samostatná veranda

Pro osobní vozy Art. O/03A - 200 x 200 x výška 240 cm

Rychlé a snadné sestavení. Je velmi univerzální s otvory opatřenými dvoucestnými zipy na všech stranách. Používá se s Overcampem a přeměňuje jej na tradiční kempingový stan s denními a nočními částmi.


Samostatná veranda

Pro osobní vozy Art. O/03A - 200 x 200 x výška 240 cm

Trojúhelníky série se zipem pro připevnění verandy k Overcampu na podlaze, další možnost pro opravdu pohodlnou dovolenou.

Rám je vyroben z kulatých eloxovaných hliníkových tyčí.


Markýza

Art. O/05A

Velká a funkční markýza připevněná k Overcampu pomocí zipu, její samostatná pevná konstrukce poskytuje extra ochranu před sluncem a deštěm.

Střecha: 200 x 170 cm.

Délka cca 4 metry.


Nožičky

Art. O/06A

Čtyři silné nohy, které vám v případě potřeby umožní umístit Overcamp na podlahu. Přibližně 25 cm vysoké vás udrží v bezpečné vzdálenosti od vlhkosti, vody a hmyzu. Jsou skládací a bez nepořádku, během přepravy mohou zůstat připevněné k základně.


Termo kapuca

Art. O/08A

Vyrobeno z pryskyřičně blond nylonového vlákna a hliníkového prášku, je neocenitelnou ochranou proti chladu a větru. Velmi užitečné pro cestující na sever.

Velmi rychlá a snadná montáž, lze ji nechat nasazenou, i když je Overcamp zavřený.


Rolovací markýza

Art. R/TOP - S 180x180 cm
Art. R/TOP - M 220x225 cm

Markýza se zabudovanými podpěrnými nohami, která se snadno instaluje na střešní nosiče. Navrženo a vyrobeno společností Fiamma® pro Autohome, je praktické a vždy připravené k použití.