Zasílání aktualit e-mailem
Autostany.cz   >   Typy autostanů   >   Columbus Black Edition

Střešní stan COLUMBUS BLACK EDITION

Columbus Black Edition

Columbus Black Edition

Extrémní vášeň. Neomezená představivost. Exkluzivní volba. To vše a ještě více nabízí "barva, která není barvou": černá. Čistá. Jedinečná. Na hranici představivosti, kde mysl jde, kam chce. Protože v extrému se všechno zaostří.

Na základě tohoto neomezeného estetického cítění vznikl střešní stan COLUMBUS Black Edition. Racionální, ale elegantní. Protože černá nemůže být ničím jiným než tím, čím je: matrací, polštáři, dokonce i žebříkem. Černá, přitažlivá, neodolatelná, s téměř shodným nádechem černé pod střechou a v každém detailu uvnitř stanu. Dokonalá harmonie odstínů, která je krásná. Více než jen krásná: poutavá.

Nabídka autostanů v e-shopu

Typy a jejich parametry

Medium

MEDIUM

Art: AT7MML
Rozměry: 145x210 cm
Výška: 30 cm (zavřený)
150 cm (otevřený)
Hmotnost: cca 65 kg
Objem: cca 305 l

Výška otevřeného stanu je 150 cm.

Barevná provedení

Carbon s černou skořepinou

Způsob otevírání - pomocí dvou plynových vzpěr

Všechny modely Columbus se otevřou během okamžiku. Uvolněním západky vzadu se stan otevře díky dvěma speciálním plynovým pružinám (stejně jako ty na zadních dveřích auta), které zvednou vršek a zároveň udrží látku napnutou.

Jeho uzavření je stejně jednoduché; pak jste připraveni vyrazit znovu v naprostém bezpečí.

Otevírání pomocí dvou plynových vzpěr
Otevírání pomocí dvou plynových vzpěr
Otevírání pomocí dvou plynových vzpěr

Standardní vybavení

V otevřeném střešním stanu se vyznačuje jediným zadním panelem bez otvorů, dokonale stabilním a pevným na základně s antikondenzačním Air Cap (kromě verze Large, která má ve standardní výbavě i zadní okno). Po stranách jsou dvě francouzská okna s klenutými zipy vhodná pro částečné otevření. Na všech otvorech jsou také moskytiéry.

Columbus poskytuje další úložný prostor na cestách. Aerodynamický design s velkým úložným prostorem vám umožní přenášet sportovní vybavení, cestovní doplňky, ložní prádlo atd. a chránit je před nepřízní počasí.

Standardně jsou osazeny dva vnitřní bezpečnostní zámky zabraňující uzavření při poryvech větru (při vložení zámků se stan nezavírá).

K dispozici s: 2 prostornými úložnými kapsami, jednou na každé straně.

Obloukové dveře na každé straně doplněné rolovacími a rolovacími sítěmi proti hmyzu. Jsou vybaveny kruhovými zipy a lze je snadno změnit na okna.

Velký model je obvykle vybaven standardním otvorem na zadní straně se stmívacím zařízením (cm 90 x 90); otvor je chráněn moskytiérou, což umožňuje přístup na zadní stranu a zároveň větší ventilaci.

Hliníkový žebřík je extrémně kompaktní, skládací pro cestování nebo vytahování během noci.

Hliníkový žebřík je extrémně kompaktní, skládací pro cestování nebo vytahování během noci.

Air Cap je umístěn v nejvyšším bodě stanu, aby odvětrával stan, což může pomoci eliminovat kondenzaci.

Zavírání, elastické chlupy lze aktivovat jednoduchými klipsy, aby se látka složila dovnitř skořepiny. Guma je úhledně uchycena, není přišitá k látce a nezpůsobuje mačkaní, mačkání ani poškození, zajišťuje dokonalou voděodolnost a dobře vypadající stan. Tato funkce je užitečná zejména u vysokých vozidel.