Zasílání aktualit e-mailem
Autostany.cz   >   Typy autostanů   >   Maggiolina Airlander

Střešní stan Maggiolina AIRLANDER

Maggiolina Airlander

Maggiolina Airlander

Už žádné stresující hledání ubytování. Už žádné starosti s hledáním místa, kde si postavit stan, než nastane noc.

Vyberte si Maggiolinu a jste pryč! Dobrodružná dovolená nebo víkendový pobyt daleko od každodenního stresu. Ve svobodě svého auta si můžete užívat pohodlné, bezpečné a příjemné ubytování Maggiolina a můžete zůstat v kontaktu s divy přírody a užívat si odpočinku.

Díky svému aerodynamickému designu je Maggiolina ideální volbou pro každé malé i velké vozidlo.

Vyrobeny s tradiční péčí, Maggiolina Airlander a Maggiolina Airlander Plus nabízejí velký vnitřní objem i v zavřeném stavu. Střešní stan Maggiolina je k dispozici v klasické modré barvě s bílým pláštěm, což je tradiční barva původních modelů, které využívají cestovatelé za dobrodružstvím po celém světě. V největších modelech je tento střešní stan ideální pro rodinu dvou dospělých a dvou dětí, přičemž oba dospělí mohou pohodlně sedět.

Nabídka autostanů v e-shopu

Typy a jejich parametry

Small

SMALL

Art: MG/09
Rozměry: 130x210 cm
Výška: 30 cm (zavřený)
110 cm (otevřený)
Hmotnost: cca 62 kg
Objem: cca 196 l
Medium

MEDIUM

Art: MG/10
Rozměry: 145x210 cm
Výška: 30 cm (zavřený)
110 cm (otevřený)
Hmotnost: cca 68 kg
Objem: cca 220 l
Large

LARGE

Art: MG/11
Rozměry: 165x215 cm
Výška: 30 cm (zavřený)
110 cm (otevřený)
Hmotnost: cca 79 kg
Objem: cca 260 l
X-Long

X-LONG

Typy SMALL a MEDIUM lze objednat v prodloužené verzi s délkou 230 cm místo standardních 210 cm.


Výška otevřeného stanu je 110 cm.

Barevná provedení

Gray (šedá) s bílou skořepinou

Způsob otevírání - pomocí kliky

Elegantně navržené a aerodynamické klasické modely ideální pro malá auta a vozidla 4WD. S otevíráním na madlo, zvukotěsným a antikondenzačním stropem je stan vybaven houbovou matrací s vysokou hustotou a bavlněným potahem, 2, 3 nebo 4 polštáři a nastavitelným žebříkem pro vozidlo střední výšky. Níže jsou uvedeny některé z nejdůležitějších funkcí, díky kterým je skládací stan nejlepší volbou pro venkovní dobrodružství.

Otevírání pomocí kliky

Snadno použitelná rukojeť pro rychlé otevření a zavření. Spolehlivou funkci zajišťuje mechanismus sestávající ze šroubových zvedáků spojených systémem řetězového pohonu uvnitř konstrukce.

Otevírání pomocí kliky

Tento otevírací systém je spolehlivý, vydrží věčně a nevyžaduje žádnou údržbu. Ovládá se odnímatelnou rukojetí. Když je stan otevřený, zůstane stabilní i za bouřkových povětrnostních podmínek. Navíc se oceňuje, protože upravuje napětí látek tak, aby byly vždy napnuté: látky ani po letech nekulhají, takže je zachována stabilita, dobrá odolnost proti povětrnostním vlivům a vzhled stanu.

Otevírání pomocí kliky

Rukojeť je také pojistkou proti krádeži vašeho obsahu uloženého uvnitř, protože skořepinu nelze otevřít bez rukojeti.

Standardní vybavení

Aerodynamický design ve spojení s jeho dostatečnou úložnou kapacitou vám umožní ochránit všechny vaše věci přes noc, kempingové/cestovní doplňky, sportovní vybavení a cennosti před všemi povětrnostními podmínkami.

Všechny modely stanů mají 2 dveře (jedna na každé straně) a 2 okna (jedno na každém konci). Každý otvor je vybaven zipy a sítěmi proti hmyzu.

Moskytiéra se dvěma zipy.

Každá Maggiolina má kvalitní stropní světlo (18x5 cm), se 3 super jasnými LED, s otočným reflektorem a snadnou výměnou baterií. Střecha je opatřena protikondenzační izolací.

Maggiolina má tři „samo-nastavitelné“ zámky, které nabízejí dokonalé zamykání i po letech.

Všechny modely stanů jsou standardně vybaveny dvěma dvířky, jedny na každé straně, což dává uživateli na výběr pro vstup a výstup a také kompletní odvětrání stanu.

Ochranná fólie připevněná k základně dveří poskytuje lepší izolaci a ochranu před prachem, deštěm a chladem.

Hliníkový žebřík s protiskluzem má velmi malé celkové rozměry.