Zasílání aktualit e-mailem
Autostany.cz   >   Typy autostanů   >   Columbus

Střešní stan COLUMBUS

Columbus

Columbus

Pocit svobody, dobrodružství a skutečně nezávislého ducha na první pohled. Columbus je ideální střešní stan na víkend, dovolenou nebo náročný výlet.

Tato překvapivá řada střešních stanů je lekcí designu: vyrobena rukama odborníků s vášní a nasazením v každém detailu. Columbus je mnohem víc než jen kempinkový střešní stan: díky své pevnosti, všestrannosti a bezpečnosti je ideální pro extrémní kempování a Off-Road dovolenou.

Stejně jako všechny střešní stany Autohome má Columbus za sebou dobrodružnou historii po celém světě a poskytuje uživatelům maximální ochranu.

Otevření stanu je opravdu rychlé a snadné díky speciálním plynovým vzpěrám, které zvedají střechu a zároveň udržují tkaninu řádně napnutou.

Nabídka autostanů v e-shopu

Typy a jejich parametry

Small

SMALL

Art: C/01
Rozměry: 130x210 cm
Výška: 30 cm (zavřený)
150 cm (otevřený)
Hmotnost: cca 56 kg
Objem: cca 196 l
Medium

MEDIUM

Art: C/02
Rozměry: 145x210 cm
Výška: 30 cm (zavřený)
150 cm (otevřený)
Hmotnost: cca 61 kg
Objem: cca 220 l
Large

LARGE

Art: C/03
Rozměry: 165x215 cm
Výška: 30 cm (zavřený)
150 cm (otevřený)
Hmotnost: cca 73 kg
Objem: cca 260 l
X-Long

X-LONG

Typy SMALL a MEDIUM lze objednat v prodloužené verzi s délkou 230 cm místo standardních 210 cm.


Výška otevřeného stanu je 150 cm.

Barevná provedení

Gray (šedá)

Způsob otevírání - pomocí dvou plynových vzpěr

Všechny modely Columbus se otevřou během okamžiku. Uvolněním západky vzadu se stan otevře díky dvěma speciálním plynovým pružinám (stejně jako ty na zadních dveřích auta), které zvednou vršek a zároveň udrží látku napnutou.

Jeho uzavření je stejně jednoduché; pak jste připraveni vyrazit znovu v naprostém bezpečí.

Otevírání pomocí dvou plynových vzpěr
Otevírání pomocí dvou plynových vzpěr
Otevírání pomocí dvou plynových vzpěr

Standardní vybavení

V otevřeném střešním stanu se vyznačuje jediným zadním panelem bez otvorů, dokonale stabilním a pevným na základně s antikondenzačním Air Cap (kromě verze Large, která má ve standardní výbavě i zadní okno). Po stranách jsou dvě francouzská okna s klenutými zipy vhodná pro částečné otevření. Na všech otvorech jsou také moskytiéry.

Columbus poskytuje další úložný prostor na cestách. Aerodynamický design s velkým úložným prostorem vám umožní přenášet sportovní vybavení, cestovní doplňky, ložní prádlo atd. a chránit je před nepřízní počasí.

Standardně jsou osazeny dva vnitřní bezpečnostní zámky zabraňující uzavření při poryvech větru (při vložení zámků se stan nezavírá).

K dispozici s: 2 prostornými úložnými kapsami, jednou na každé straně.

Obloukové dveře na každé straně doplněné rolovacími a rolovacími sítěmi proti hmyzu. Jsou vybaveny kruhovými zipy a lze je snadno změnit na okna.

Velký model je obvykle vybaven standardním otvorem na zadní straně se stmívacím zařízením (cm 90 x 90); otvor je chráněn moskytiérou, což umožňuje přístup na zadní stranu a zároveň větší ventilaci.

Hliníkový žebřík je extrémně kompaktní, skládací pro cestování nebo vytahování během noci.

Hliníkový žebřík je extrémně kompaktní, skládací pro cestování nebo vytahování během noci.

Air Cap je umístěn v nejvyšším bodě stanu, aby odvětrával stan, což může pomoci eliminovat kondenzaci.

Zavírání, elastické chlupy lze aktivovat jednoduchými klipsy, aby se látka složila dovnitř skořepiny. Guma je úhledně uchycena, není přišitá k látce a nezpůsobuje mačkaní, mačkání ani poškození, zajišťuje dokonalou voděodolnost a dobře vypadající stan. Tato funkce je užitečná zejména u vysokých vozidel.