Zasílání aktualit e-mailem
Autostany.cz   >   Typy autostanů   >   Air-Camping   >   Doplňky

Střešní stan AIR-CAMPING - Doplňky

Samostatná veranda

Pro osobní vozy Art. OL/04A - cm 200 x 200 x h 240

Obývací a spací prostory jsou propojené, ale zároveň oddělené místnosti.


Samostatná veranda

Pro osobní vozy Art. OL/04A - cm 200 x 200 x h 240

Pokud bude doba stání delší, stane se stan dobře strukturovaným, pohodlným a bezpečným modulem (art OL/06A) pro kempování tradičním způsobem; to je možné díky jeho přízemním nohám.

Rám je vyroben z kulatých eloxovaných hliníkových tyčí.


Přístřešek pro převlékání

Art. OLC/07A pro osobní vozy
Art. OLC/08A pro vozy off-road

Velikosti: malá 130x110, střední 160x110, velká 180x110 cm. Vhodné pro cestovatele, kteří se „nikdy nezastaví“: praktický a lehký doplněk.

Rám je vyroben z kulatých eloxovaných hliníkových tyčí.


Nožičky

Art. OL/06A

Čtyři silné skládací nohy udrží stan zvednutý asi 25 cm od země a chrání základnu stanu před vodou, kondenzací a hmyzem. Užitečné v kempech a obytných oblastech, které neumožňují vjezd vozidel během noci.


Termo kapuca

OL/05A

Vyrobeno z nylonového vlákna pojeného pryskyřicí a hliníkového prášku. Vynikající ochrana před spalujícím účinkem slunečních paprsků a stejně užitečné pro extra izolaci v chladnějších podmínkách.

Rychlé připevnění pomocí pásků na suchý zip a odstranění může také poskytnout dodatečnou ochranu v nejextrémnějších podmínkách. Může být ponechán na místě při zavírání stanu.


Rolovací markýza

Art. R/TOP - S 180x180 cm
Art. R/TOP - M 220x225 cm

Markýza se zabudovanými podpěrnými nohami, která se snadno instaluje na střešní nosiče. Navrženo a vyrobeno společností Fiamma® pro Autohome, je praktické a vždy připravené k použití.