Zasílání aktualit e-mailem
Autostany.cz   >   Typy autostanů   >   Overcamp

Střešní stan OVERCAMP

Overcamp

Overcamp

Overcamp je špičkový střešní stan. Velká pozornost věnovaná detailům, atraktivní barvy a design, uklidňující pevná tkanina, která je voděodolná, silná vnější konstrukce hladká na dotek jsou jen některé z vynikajících a poutavých vlastností stanu Overcamp. Overcamp je vynikající střešní stan, který se hodí do každé situace při kempování.

Tento střešní stan lze snadno postavit: uzavřený na střeše je Overcamp kompaktní a lze jej jednoduše a automaticky otevřít, dokud se spodní část žebříku nedotkne země. Žádná lana, vázací tyče, kolíky, kladiva: stejně jako všechny střešní stany Autohome je i Overcamp jednoduchost sama. Aniž by zapomínal na bezpečnost a pohodlí, které je schopen poskytnout pouze střešní stan.

Overcamp nabízí další úložný prostor na střešním nosiči, který vám umožní snadno převážet sportovní vybavení: kolo, kánoi, surfové prkno, ruční kluzák nebo další příslušenství pro váš oblíbený sport. Další funkcí je jedinečný systém Double-up, který umožňuje získat dvojnásobek běžného obytného prostoru umístěním dvou stanů na jednu střechu. Dva stany Overcamp můžete převážet i na nejmenších autech a získat tak čtyři místa (2+2) nebo osm míst na velkých vozidlech (4+4), která poskytují dvě zcela nezávislé ložnice. Overcamp je bezkonkurenční volbou pro lidi, kteří se vydávají za dobrodružstvím.

Nabídka autostanů v e-shopu

Typy a jejich parametry

Small

SMALL

Art: OC/01
Rozměry (zavřený): 65x200x35 cm
Rozměry (otevřený): 130x200x100 cm
Hmotnost: cca 54 kg
Large

LARGE

Art: OC/03
Rozměry (zavřený): 90x200x35 cm
Rozměry (otevřený): 180x200x115 cm
Hmotnost: cca 66 kg
Double up

DOUBLE UP

Můžete umístit:
Small + Small, Medium + Small nebo Medium + Medium na větším vozidle


Převislé umístění: stan zabírá polovinu střechy vozidla.

2 montážní kanály ve tvaru „C“ v základně stanu a 4 dodávané svorky umožňují uživateli umístit stan na střechu vozidla podle jeho potřeb a požadavků. Exkluzivní kloubový mechanismus umožňuje bezpečný a bezpečný přesah do jedné poloviny stanu, což umožňuje, aby kola, surfovací prkna nebo jiné sportovní a rekreační vybavení zůstaly na místě na druhé polovině střešních tyčí vozidla, vždy připravené k použití.
Barevná provedení

Black / gray (černá / šedá)

Způsob otevírání

V zavřeném stavu vypadá stan jako malý střešní box. Kryt je zajištěn souvislou elastickou šňůrkou, která se velmi snadno sundává a je vyrobena ze silného PVC materiálu, nabízí kompletní ochranu při cestování.

Rychlé a snadné otevírání ve stylu knihy. Pouhým zatlačením na prodloužený žebřík se stan otevře a vaše postel je bez námahy připravena (výška zavřená: 170 cm - výška otevřená: 245 cm).

Pohodlná a bezpečná postel zcela zvednutá z podlahy.

Standardní vybavení


 1. Látka 50% bavlna a 50% akryl. Vodotěsný, odolný proti roztržení a plísním, drží tvar, nabízí skvělé větrání a nezadržuje teplo.
 2. Vícevrstvý základ. Dlouhovláknité dřevo potažené z obou stran plastovým materiálem, je voděodolné, odolné proti plísním a neztrácí svůj tvar.
 3. Silná pěnová matrace, snímatelný potah, se dvěma nebo čtyřmi polštáři. Elastická spodní matrace pro extra ochranu.
 4. Silný samostatný nastavitelný teleskopický žebřík.
 5. Okna vybavená moskytiérami z jemné sítě a zipy pro vytvoření užitečných okenic.
 6. kotevní lano umožňuje otevřít okna zevnitř.
 7. Systém odvádění vody k zastavení prosakování vody.
 8. Dvě vnitřní úložné kapsy.
 9. Dva přívody vzduchu s uzávěrem na suchý zip.
 10. Síťka proti hmyzu na obou stranách, kterou lze srolovat nebo uzavřít jednoduchými zipy.
 11. Velké otvory, které lze uzavřít dvěma svislými zipy a jedním zipem na základně pro ochranu před průvanem. Dvě nosné tyče drží dveře otevřené a vytvářejí prostorné markýzy.
 12. Exkluzivní samonaváděcí systém vyvinutý tak, aby vydržel různé namáhání a umožnil tak dlouhou životnost.