Zasílání aktualit e-mailem
Autostany.cz   >   Novinky

Novinky


Látkový střešní autostan NOMADLAND

Nejlevnější autostan AUTOHOME na trhu!
Nejkvalitnější látkový stan na trhu!

Nomadland

Oscarový film Nomadland z roku 2020 je road movie, která tým Autohome zaujala. Tento název, symbol svobodného života, nemohl v našich návrzích chybět. Duch filmu, bezcílný cestovatel, který se pohybuje především sám se sebou a v úzkém kontaktu s přírodou, se tak stal novou řadou stanů, interpretem nomádství.

Počínaje designem, střízlivými a přirozenými barvami: hnědá "blátivá" barva stěn, stejně jako černá barva střechy a dešťové krytky na oknech, nejsou volbou image, ale skutečným technickým řešením, které kontrastuje se světly noci a prvními ranními záblesky.

Nomadland začíná svou cestu třemi verzemi, které jsou vyrobeny ze 100% polyesterových tkanin: snadno ovladatelné, lehké a zároveň působivé.

Více informací o autostanu NOMADLAND


Závěsný úložný kapsář

Kapsář lze přichytit na hliníkový žebřík. Lze ho uzavřít pomocí suchého zipu a je vodotěsný. Uložíte do něj pantofle, boty, kempingové doplňky či další osobní věci. Je vyroben ze 100% nylonu.

Závěsný úložný kapsář Závěsný úložný kapsář Závěsný úložný kapsář

Maggiolina AIR-SKY 360°

Maggiolina AIR-SKY 360°

Společnost Autohome oznamuje uvedení nové generace skořepiny: AIR-SKY 360°.

Skořepina je vybavena panoramatickým oknem umístěným na střeše, což má dvojí výsledek: úžasný pohled na hvězdnou oblohu při pohodlném ležení ve stanu a antikondenzaci získanou díky "komínovému" efektu otvoru.

Horní okno (rozměr 70x60 cm) je dokonale začleněno do konstrukce pláště a lze jej zvednout a vytvořit tak částečnou štěrbinu, nebo jej zcela otevřít v úhlu 90°, aby bylo možné stát uvnitř stanu a dívat se z otvoru ven.

Boční stěny navíc umožňují 360° výhled ven, abyste si mohli užívat přírodu ve všech směrech.

Maggiolina AIR-SKY 360° je špičkový stan: nabízí dostatek vnitřního prostoru a chráněnou vzdušnost.

Více informací o autostanu Maggiolina AIR-SKY 360°

Maggiolina AIR-SKY 360° Maggiolina AIR-SKY 360° Maggiolina AIR-SKY 360° Maggiolina AIR-SKY 360°